Marangoza Kesme Tahtası Yaptırma

Kesme tahtası neredeyse mutfakta en çok kullanılan üründür desek yalan olmaz. Kesme Tahtası, mutfak tezgahınızı çizmeden domates, biber, mantar gibi ürünleri kesmenizi sağlar. Mutfak tezgahındaki kılcal çizikler ilk seferde çok belli olmasa da yıllar içinde kesiklerin içine su girmesiyle şişmesine sebep olmaktadır. Kolaylıkla taşıyabileceğiniz Kesme Tahtası hem mutfağınızda çok yer kaplamaz hem de istediğinizde çıkarıp kullanabileceğiniz bir üründür.

marangoza kesme tahtası yaptırma, marangoz kesme tahtası fiyatları, kesme tahtası fiyatları 2022, kesme tahtası modelleri, ağaç kesme tahtası, ahşap kesme tahtası

marangoza kesme tahtası yaptırma, marangoz kesme tahtası fiyatları, kesme tahtası fiyatları 2022, kesme tahtası modelleri, ağaç kesme tahtası, ahşap kesme tahtası

 

Ayrıca seçilen ham maddeye göre oldukça hafif olabilen Kesme Tahtası modelleri, ince kesme tahtası, kalın kesme tahtası, ahşap kesme tahtası, ceviz kesme tahtası, zeytin ağacı kesme tahtası vb. gibi modeller ile kendinize uygun kesme tahtası modelini bulabilirsiniz.

Kesme Tahtası Fiyatları 2022

Mutfakta en fazla kullanılan ürün olan Kesme Tahtası Fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Birlikte inceleyelim kesme tahtası fiyatları 2022;  Ahşap ürünlerinin hepsinde olduğu gibi malzeme kalitesine ve ölçülerine göre değişmektedir. Ancak ortalama bir fiyat aralığı vermek gerekirse, 99tl ile 350tl arasında değişmektedir.

  • Zeytin Ağacı Kesme Tahtası 199tl
  • Ahşap Kesme Tahtası Küçük Boy 79tl
  • Ahşap Kesme Tahtası Orta Boy 100tl
  • Ahşap Kesme Tahtası Büyük Boy 129tl
  • Ağaç Kesme Tahtası Orta Boy 199tl
  • Ağaç Kesme Tahtası Büyük Boy 219tl
  • Küçük Kesme Tahtası (Bardak Altlığı büyüklüğünde) 50tl

marangoza kesme tahtası yaptırma, marangoz kesme tahtası fiyatları, kesme tahtası fiyatları 2022, kesme tahtası modelleri, ağaç kesme tahtası, ahşap kesme tahtası

Tabi ki bunlar ortalama fiyatlardır, fabrikasyon olmayan istediğin ürünler istediğiniz boyutlarda ve malzemeler ile yapılabilmektedir. Bunun yani sıra kavisli Kesme Tahtası, dekorasyon kesme tahtaları, taşınabilir kesme tahtası, küçük kesme tahtası gibi modelleri de istek üzerine üretebilmekteyiz.

Kesme Tahtaları Kaç Para

Kesme Tahtaları yukarıda da belirttiğimiz üzere ortalama olarak 50tl ile 250tl arasında değişmektedir. Bu fiyatlar ürünlerin boyutlarına, ölçülerine ve ham maddelerine göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca büyük işletme, otel, restaurant gibi yerler için toplu kesme tahtası satımı da yapmaktayız. İşletmenizin dekorasyonunu bozmayacak ve ayrı bir hava katacak ürünleri bizimle iletişime geçerek seçebilirsiniz.

Ahşap Kesme Tahtası

Ahşap kesme tahtası, evlerde oldukça fazla kullanılan, kullanışlı mutfak aletleri olarak adlandırabileceğimiz bir üründür. Ancak bu üründe fabrikasyonlaştırılmış ve her yerde aynı modeller üretilmeye başlanmıştır. Bu durumdan sıkılan ve yeni kesme tahtası modelleri, modern kesme tahtası modelleri, tasarım kesme tahtaları gibi modeller arayan

Ekmek Kesme Tahtası

Ekmek kesme tahtası diğer modellerde olduğu gibi; Tezgah üstü kesme tahtası, yuvarlak kesme tahtası, kesme tahtası ahşap, ahşap kesme tahtası fiyatları 2022, zeytin ağacı kesme tahtası ve daha fazla modeli de bulunmaktadır. Bu modeller mutfakta kesme tahtası kullanımına uygun ve tasarım olarak da oldukça şık modellerdir. Ayrıca marangoza kesme tahtası yaptırma konusunda çekinceleri olanlar için söylemek gerekir ki; marangoza kesme tahtası yaptırmak diğer ürünlerde de olacağı gibi istediğiniz ölçüler ve boyutlarda yaptırabileceğiniz ürünler daha kullanışlı olacaktır.

marangoz kesme tahtası fiyatları, kesme tahtası fiyatları 2022, kesme tahtası modelleri, ağaç kesme tahtası, ahşap kesme tahtası

Büyük Kesme Tahtası

Büyük kesme tahtası modelleri çoğunlukla birden fazla malzemeyi aynı tahtada tezgahını kirletmeden kesmek isteyenler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Büyük kesme tahtası, Ahşap büyük kesme tahtası, ağaçtan büyük kesme tahtası gibi modeller mutfağınızda size ve sevdiklerinize oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca marangoza mutfak dolabı yaptırma ve marangoz mutfak dolabı fiyatları gibi konularda ve daha farklı mutfak mobilyaları konularında kolaylıkla marangoz istanbul ile iletişime geçebilirsiniz.

Küçük Kesme Tahtası

Küçük kesme tahtası modelleri ise aynı büyük kesme tahtasında olduğu gibi avantajlar sağlamaktadır. Küçük kesme tahtaları kolay saklanabilir yer kaplamaz ve farklı ürünleri farklı model kesme tahtalarında kesmenizi sağlar. Küçük kesme tahtası modelleri meyve, sebze ve kahvaltılık ürünler için daha fazla kullanılmaktadır. Küçük kesme tahtası, marangoz küçük kesme tahtası, marangoz kesme tahtası fiyatları, marangoza kesme tahtası yaptırma ve daha fazlası marangoz istanbul MCN Mobilya adresinde!

Kesme tahtası modelleri 2022, kesme tahtası ahşap, marangoz kesme tahtası, küçük kesme tahtası, katlanabilir kesme tahtası fiyatları

Yuvarlak Kesme Tahtası

Yuvarlak kesme tahtası şekil açısından kolay kullanımda ve saklama açısından da oldukça başarılıdır. Yuvarlak kesme tahtası aynı zamanda sunumluk olarak kullanılabilmektedir. Kesme tahtası modellerini incelerken kendinize en uygun olanı seçmeli ve mutfağınızda onu kullanmalısınız. Bu kimisi için yuvarlak kesme tahtası, katlanabilir kesme tahtası, ahşap kesme tahtası veya kimisi içinse küçük kesme tahtası, büyük kesme tahtası, ekmek kesme tahtası olabilmektedir.

Zeytin Ağacı Kesme Tahtası

Zeytin ağacı kesme tahtası modelleri renkleri sayesinde daha cazibeli ve daha fazla tercih edilmektedir. Zeytin ağacı renkleri ahşapa göre daha koyu ve karanlık kahverengi renklerindedir. Bu sebeple kahverengi veya siyah mutfak tasarımlarında daha fazla tercih edilmektedirler. Zeytin ağacı kesme tahtası modeli diğer ahşap ürünlere göre biraz daha pahalı olup ancak aynı zamanda dayanıklılığı ve kullanım süresi de diğer ürünlere göre daha uzundur.

Ağaç Kesme Tahtası

Ağaç kesme tahtası modelleri, kesme tahtası modelleri arasında en sağlam olanlarıdır diyebiliriz. Bunların yanı sıra Kayın Kesme Tahtası, Kayın Ağacından Kesme Tahtası veya sade Ağaç kesme tahtası modelleri oldukça güvenilir ve uzun ömürlü ürünlerdir.

Katlanabilir Kesme Tahtası

Marangoza kesme tahtası yaptırma konusunda belki de en ayrıcalıklı ürünlerden birisi de Katlanabilir kesme tahtası diyebiliriz. Katlanabilir kesme tahtası modelleri çoğunlukla seri üretimde olmayıp marangoza kesme tahtası yaptırma konusunda karşımıza çıkmaktadır. Katanabilir kesme tahtası modelleri istediğiniz boyutlarda olmasına rağmen kolaylıkla saklanabilir kesme tahtası olarak adlandırabiliriz. Katlanabilir kesme tahtası özelliği ile birlikte kolaylıkla işinizi halledebilir ve sonrasında katlayıp kolaylıkla saklayabilirsiniz.

 

Okumaya Devam Etmek İçin

İlgili Blog Yazıları

  • Daha Fazla Bilgi
  • Daha Fazla Bilgi
  • Daha Fazla Bilgi