Epoksi Hediyelik

Epoksi Hediyelik diye adlandırabileceğimiz ürünler, Epoksi malzeme ile yapılan süs ve dekorasyon ürünleridir. Epoksi günümüzde varyasyonları ve şeffaf renkleri ile oldukça dikkat çekici ve tercih edilen ürünlerdir. Epoksi hediyelik eşyalar için epoxy atölyeleri oldukça farklı seçenekler sunmaktadır. Ancak günümüzde seri üretim içeren bir sektör oluşturmadığı için sayılı ürünler haricinde hazır ürün bulunamamaktadır. Epoksi hediyelik eşyalar için örnek vermek gerekirse; Epoksi Masa Lambası, Eposki Anahtarlık, Epoksi Masa, Epoksi Sehpa, Epoksi telefon tutucu, Epoksi deniz efektli tabla, epoksi kesme tahtası gibi göze hitap eden dekorasyon ve dizayn ürünleri oluşturmaktadır. Epoksi Hediyelikler sadece görüntü olarak satın alınabilecek ürünlerdir diyemeyiz bahsettiğimiz ürünler haricinde günlük hayatta oldukça kullanılan ürünler de epoksi malzeme ile birleştirilebilir ve bir görsel revize yapılabilir.

Epoksi Hediyelik Eşya, Epoksi Masa Süsü, Epoksi Deniz Dekorasyon, Epoksi Hediyelik Eşya Tasarımları

Epoksi Eşyalar evin birçok alanında dekorasyon amaçlı kullanılabilir, bunlara örnek vermek gerekirse; Epoksi Avize, Epoksi Saksı, Epoksi Tablo, Epoksi Masa Süsü gibi aklınıza gelebilecek ürünler epoksi hediyelik eşya olarak üretilebilmektedir. Epoksi Hediyelik denildiğinde akla gelebilecek oldukça fazla ürün olabilmesinin yanı sıra epoksi ürünleri bilmeyen de oldukça büyük bir kitle vardır. Bu sebeple epoksi ürünler hala alışılmışın dışında olup görenleri şaşırtmaya devam etmektedir.

Epoksi Hediyelik Eşya

Epoksi Hediyelik Eşyalar yazımızın önceki kısmında da belirttiğimiz üzere oldukça çeşitli ürünler olabilir. Bunun yanı sıra ev dekorasyonunda kullanmak istediğiniz ürünleri istediğiniz renk ve desenlerde alabilecek olmanız sizler için yelpazeyi oldukça genişletmekte. Epoksi ürünlerde sıklıkla gördüğümüz ve hediyelik eşyalarda oldukça popüler olmasını sağlayan Deniz ve Dalga efektleri de oldukça rağbet görmektedir. Epoksi Hediyelik Eşya olarak adlandırabileceğimiz bu ürünler aslında normalde Hediyelik Eşya olarak adlandırılan ürünlerin epoksi reçine malzemesi ile birlikte dekore edilip farklı renkler, desenler, şeffaflıklar ve tasarımlarla üretilmiş halleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı ürünlerde (Örneğin: Masa) epoksi malzemenin verdiği şeffaflık ve renkler kullanmak istediğiniz alandaki direk ürünler ve renkler ile uyuşturulabilir, bu sebeple de ortaya göze hitap eden bir birliktelik sunarlar.

Epoksi Hediyelik Eşya, Epoksi Masa Süsü, Epoksi Deniz Dekorasyon, Epoksi Hediyelik Eşya Tasarımları, Epoksi Saat Modelleri, Epoksili Saat, Duvar Saati Tasarımları

Ayrıca sadece epoksi tasarımlar ile uğraşan atölyelerden ziyade Ağaç ve Ahşap ev ürünleri üreten Marangoz Atölyeleri de ayrıca Epoksi ürünlerin üretimini sağlamaktadır. Genellikle Ahşağ ve ağaç ile daha uyumlu olan epoksi malzemesinin marangozlar tarafından kullanılması da hiç şaşırtıcı değil açıkçası.  Mcn Mobilya ve Marangoz istanbul epoksi ürünler ve ayrıca ahşap ev mobilyaları üreten iki farklı iş kolunu birlikte paylaşan ortaklardır. Epoksi ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle sağ altta bulunan whatsapp uygulaması üzerinden iletişime geçebilir ayrıca telefon ile arayabilirsiniz.

Epoksi Anahtarlık

Epoksi Anahtarlık, oldukça tercih edilen ve örnekleri bulunan bir üründür ancak bu ürünü de diğer ürünler gibi kişiselleştirmek mümkündür. Epoksi anahtarlık hediye etmek istediğiniz kişiye, kişinin zevklerine uygun tasarımlar ve renkler ile bezeyip bu şekilde kişiye özel bir hediye oluşturmak mümkündür, Epoksi Anahtarlıklar kendi başlarına oldukça zarif ve narin görünümleri ile dikkat çekmektedir. Aşağıdaki fotoğrafta da görülebildiği üzere tasarımları ve şekilleri birbirinden farklı olan Epoksi Anahtarlık modelleri, oldukça zarif ürünler ve hediyelerdir.

Epoksi Hediyelik Eşya, Epoksi Masa Süsü, Epoksi Deniz Dekorasyon, Epoksi Hediyelik Eşya Tasarımları, Epoksi Anahtarlık Tasarımları, Epoksi Kolye, Epoksi Ürün Tasarımları

Ahşap Epoksi Hediyelik Eşya

Ahşap Epoksi Hediyelik Eşya modelleri yazımızın üst kısımlarında bahsettiğimiz ürünlerdir. Ancak neden epoksi ürünler genellikle ahşap veya ağaç ürünlerden oluşmaktadır? Epoksi reçine malzemesi ağaç veya ahşap ürünler ile oldukça kolay birleşebilen bir bileşendir. Ayrıca günümüz dekorasyon modasında ahşap ve ağaç ürünler oldukça fazla tercih edilmektedir, bunun yanı sıra ahşap ve ağaç ürünler üzerinde kullanılan epoksi mazemesi ağaç ve ahşap ürünlerin detaylarını oldukça fazla ve detaylı bir şekilde öne çıkararak ürünlere farklı bir hava katmaktadır.

Ağaç Epoksi Hediyelik Eşya

Ağaç Epoksi Hediyelik Eşya olarak adlandırdığımız yazımızın bir önceki kısmında ahşap olarak da bahsettiğimiz ürünlerdir. Bu ürünler bahsettiğimiz gibi farklı varyasyonlar ile karşımıza çıkabilmektedir. Ağaç Tasarımlı hediyelik eşyaların görünümü kullanılan Ağacın cinsi ve yaşı kapsamında değişkenlik göstermektedir. Ancak üzerinde şeffaf bir malzeme (Epoksi) bulunmasından dolayı damarları ve iç hatları daha keskin şekilde belli olan ağaç ürünler ahşap ürünlere göre daha fazla ilgi görmektedir. Özellikle Ağaç Epoksi Masa modellerinde bu farkı görmekteyiz, Epoksi masa modelleri ahşap malzeme ile de yapılıyor olsa dahi Ağaç Epoksi Masa modelleri daha çok ilgi görmektedir.

Okumaya Devam Etmek İçin

İlgili Blog Yazıları

  • Daha Fazla Bilgi
  • Daha Fazla Bilgi
  • Daha Fazla Bilgi